Blue’Safe Mavi Kale Garantisi

Pazar lideri markamız Blue'Safe Mavi Kale, boya ve dekoratif sıva dahil son kat kaplamalı paket sistemlerde "10 Yıl Ürün Garantisi"ni sektörün hizmetine sunuyor. Ayrıca, paket sistemler için uygulama süreci ve sonrasını kapsayan 2 yıl uygulama garantisi de mevcut.


Blue'Safe Mavi Kale tarafından 10 Yıl Ürün Garantisi uygulamasına dahil olan son kat kaplamalar; Silastar, Grenart, Dekor, Dekor Plus, Silikonatex ve Minart üzeri Performa+ ürünleri olarak belirlenmiştir.

10 Yıl Ürün Garantisi uygulamasının alt yapısını desteklemek amacıyla, Blue'Safe Mavi Kale paket sistem bileşenlerinden Kalefiks yapıştırma ve Kaleplast sıva harçlarında Kalekim ID kullanılmaktadır.

Kalekim ID, Türkiye'de ilk defa Kalekim tarafından geliştirilmiş ve patenti Kalekim'e ait olan bir uygulamadır. Kalekim, çimento esaslı ürünlerin izlenebilirliği patenti (Patent No: EP 2004050890) sayesinde, Kalefiks ve Kaleplast harçlarını uygulamadan uzun yıllar sonra bile test ederek ürünün kendisine ait olup olmadığını belirleyebilmektedir.

"Blue'Safe Mavi Kale 10 Yıl Ürün ve 2 Yıl Uygulama Garantisi"nin sektöre yeni bir soluk getireceğine inanıyor ve markamıza duyulan güvene teşekkürlerimizle sizlerin hizmetine sunuyoruz.


Blue’Safe Mavi Kale Paket Sistemi Garanti Belgesi için tıklayın
pdf Dosyası, 0,50 mb

Basılı Materyaller

  • Kış aylarında dış ortamdaki soğuk havanın iç mekanlarda ısı kaybına neden olmasını; yaz aylarında ise dış ortamdaki sıcak havanın iç mekanda ısı artışına neden olmasını önlemek için özel malzemeler ile yüzeyler arası ısı transferini azaltma işlemine ısı yalıtımı denir.Devamı için tıklayınız
  • Pazar lideri markamız Blue'Safe Mavi Kale, boya ve dekoratif sıva dahil son kat kaplamalı paket sistemlerde "10 Yıl Ürün Garantisi"ni sektörün hizmetine sunuyor. Ayrıca, paket sistemler için uygulama süreci ve sonrasını kapsayan 2 yıl uygulama garantisi de mevcut.Devamı için tıklayınız
Yazdır Yazı Büyüklüğü A(-) A(+) Paylaş